Proces Rekrutacji

Z medhr proces rekrutacji jest prosty i przejrzysty

 • CV

  CV

  Wyślij nam swoje CV na adres m.domanska@medhr.pl, bądź wypełnij formularz kontaktowy. Bądź po prostu zadzwoń do Nas, odpowiemy na Twoje pytania:)

 • Rozmowa telefoniczna

  Rozmowa telefoniczna

  Rozmowa telefoniczna to bardzo ważny etap rekrutacji. Chcemy dobrze poznać Twoje potrzeby, aby znaleźć ofertę pracy najbardziej odpowiadającą Twoim preferencją. Po rozmowie telefonicznej przedstawimy Tobie drogą emaliową oferty zgodne z Twoim doświadczeniem oraz np. preferencjami dotyczącymi miejsca pracy, oddziału czy konkretnej wybranej przez Ciebie lokalizacji w Szwajcarii. 

  Wybór należy do Ciebie.

 • Próbna rozmowa kwalifikacyjna

  Próbna rozmowa kwalifikacyjna

  Kolejny etap to próbna rozmowa kwalifikacyjna, dzięki której będziesz mógł/a lepiej przygotować się do spotkania z pracodawcą szwajcarskim. Na tym etapie stworzymy dla Ciebie portfolio dokumentów przygotowane według standardów szwajcarskich.

  O nic nie musisz się martwić, wszystkie kwestie formalne organizujemy za Ciebie.

 • Rozmowa z pracodawcą

  Rozmowa z pracodawcą

  Finalnym etapem rekrutacji jest spotkanie z pracodawcą w Szwajcarii. Hospitacja daje możliwość zobaczenia miejsca pracy oraz poznania przełożonego i zespołu. To bardzo ważne doświadczenie dla kandydatów, przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy.

 • Umowa i przygotowanie do wyjazdu

  Umowa i przygotowanie do wyjazdu

  Po podpisaniu umowy z pracodawcą w Szwajcarii, nadal jesteśmy z Tobą w kontakcie i wspieramy Cię w całym procesie relokacji do Szwajcarii. Możesz liczyć na pomoc medhr we wszystkich kwestiach jakie mogą pojawić się w trakcie wyjazdu do Szwajcarii. Pozwolenie na pobyt, wybór kasy chorych, mieszkanie, rachunek w banku itd. Nie jesteś sam/a. Medhr jest z Tobą i ma dla Ciebie gotowe rozwiązania!