Witaj na naszej stronie Miło nam Cię Poznać
Zobacz co oferujemy

Grüezi! Witam Cię bardzo serdecznie!

Jeśli trafiłeś na moją stronę, to znaczy, że być może interesuje Cię wizja życia i rozwoju kariery zawodowej w Szwajcarii.

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Magdalena Domańska i jestem właścicielem agencji rekrutacyjnej medhr. Od ponad 13 lat z powodzeniem działam w rekrutacji i wspieram Polskich medyków, którzy chcą spróbować swoich sił i realizować się zawodowo w kraju alpejskim.

Specjalizuje się w rekrutacji personelu medycznego do Szwajcarii. W swoim portfolio mam oferty pracy między innymi dla magistrów farmacji i techników, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów, techników elektroradiologii, lekarzy.

Od 2011, współpracuje z zaufanymi partnerami, dzięki czemu moi kandydaci mają dostęp do wielu sprawdzonych i ciekawych ofert pracy w instytucjach ochrony zdrowia na terenie całej Szwajcarii.

Jeśli Ty również jesteś zainteresowany medycznym rynkiem pracy w Szwajcarii i szukasz zaufanego partnera, który pomoże Tobie w znalezieniu oferty skrojonej do Twoich potrzeb, to zapraszam do współpracy!

Pamiętaj! Moje usługi nic Cię nie kosztują, a mogą tak bardzo ułatwić Twój start zawodowy w Szwajcarii.

Szpitale uniwersyteckie, szpitale kantonalne oraz prywatne kliniki, sieć aptek Galenica - Nasi partnerzy czekają na Ciebie!

Jaka lokalizacja będzie Twoją wymarzoną?

U podnóża gór, nad jeziorem, a może wolisz zgiełk dużego miasta.

Wybór należy do Ciebie!

medhr chętnie wesprze Cię swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomoże w rozpoczęciu kariery zawodowej i życia w kraju alpejskim.

Czy wiesz, że już ponad 35% ogólnej liczby personelu medycznego w Szwajcarii to obcokrajowcy. Kraj alpejski kusi nie tylko wysokimi zarobkami, ale przede wszystkim wysokimi standardami w ochronie zdrowia.

 

 

 

Warto współpracować z medhr

SPRAWDZONE OFERTY PRACY

SPRAWDZONE OFERTY PRACY

Od 2011 roku współpracujemy z wieloma zaufanymi i sprawdzonymi partnerami na terenie Szwajcarii, dzięki czemu masz dostęp do wielu ciekawych i zróżnicowanych ofert pracy.
Nasi kandydaci pracują między innymi w:
-Szpitale Uniwersyteckie Zurych, Bazylea, Berno, Balgrist
-Szpitale kantonalne Lucerna, Aarau, St. Gallen, Baden, Wetzikon
-Prywatne kliniki Hirslanden
-Apteki otwarte Galenica, ponad 250 różnych lokalizacji.
Ty wybierasz, Ty decydujesz, gdzie chcesz pracować!

WSPARCIE W PROCESIE REKRUTACJI I RELOKACJI

WSPARCIE W PROCESIE REKRUTACJI I RELOKACJI

Współpracując z Nami otrzymujesz kompleksową pomoc oraz indywidualne wsparcie. Jesteśmy z Tobą przez cały okres Twojej drogi do Szwajcarii oraz na każdym etapie rekrutacji.
-Tworzymy dla Ciebie profesjonalne portfolio dokumentów
-Szukamy ofert pracy, które będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i kompetencji
-Organizujemy dni próbne u pracodawców szwajcarskich
-Przygotowujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej
-Pomagamy w procesie nostryfikacji dyplomu.

Indywidulane podejście

Indywidulane podejście

Zaangażowanie, Twoje zadowolenie, jakość to dla Nas istotne wartości. Dla medhr każdy nowy kandydat, to od nowa pisana historia. Możesz liczyć na Nasze wsparcie w kwestii:
-Relokacji i uzyskania dokumentów takich jak np. pozwolenie na pobyt
-Znalezienia mieszkania
-Wyboru kasy chorych czy otworzenia rachunku bankowego
Lubimy być z Tobą w kontakcie również po rozpoczęciu pracy. Twój feedback z miejsca pracy pozwala Nam budować sprawdzoną bazę pracodawców. Nasze wsparcie w procesie adaptacji do nowej kultury jest bardzo ważne, dlatego towarzyszymy Tobie w tej drodze.