Witaj na naszej stronie Miło nam Cię Poznać
Zobacz co oferujemy

Grüezi! Witam Cię bardzo serdecznie

Jeśli trafiłeś na moją stronę, to znaczy, że być może interesuje Cię wizja życia i rozwoju kariery zawodowej w Szwajcarii.

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Magdalena Domańska i jestem właścicielem agencji rekrutacyjnej medhr. Od ponad 11 lat z powodzeniem działam w rekrutacji i wspieram Polskich medyków, którzy chcą spróbować swoich sił i realizować się zawodowo w kraju alpejskim.

Specjalizuje się w rekrutacji personelu medycznego do Szwajcarii. W swoim portfolio mam oferty pracy między innymi dla magistrów farmacji, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów, techników elektroradiologii, lekarzy.

Od 2011, współpracuje z zaufanymi partnerami, dzięki czemu moi kandydaci mają dostęp do wielu sprawdzonych i ciekawych ofert pracy w instytucjach ochrony zdrowia na terenie całej Szwajcarii.

Jeśli Ty również jesteś zainteresowany medycznym rynkiem pracy w Szwajcarii i szukasz zaufanego partnera, który pomoże Tobie w znalezieniu oferty skrojonej do Twoich potrzeb, to zapraszam do współpracy!

Pamiętaj, Moje usługi nic Cię nie kosztują, a mogą tak bardzo ułatwić Twój start zawodowy w Szwajcarii.

Szpitale uniwersyteckie; Zurych, Bazylea, Berno, szpitale kantonalne oraz prywatne kliniki czekają na Ciebie!

Jaka lokalizacja będzie Twoją wymarzoną?

U podnóża gór, nad jeziorem, a może wolisz zgiełk dużego miasta.

Wybór należy do Ciebie!

medhr chętnie wesprze Cię swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomoże w rozpoczęciu kariery zawodowej i życia w kraju alpejskim.

Skorzystaj z szerokiej bazy partnerów i instytucji medycznych, z którymi współpracuje od ponad 11 lat.

Czy wiesz, że już ponad 35% ogólnej liczby personelu medycznego w Szwajcarii to obcokrajowcy. Kraj alpejski kusi nie tylko wysokimi zarobkami, ale przede wszystkim wysokimi standardami w ochronie zdrowia.

 

 

 

Warto współpracować z medhr

SPRAWDZONE OFERTY PRACY

SPRAWDZONE OFERTY PRACY

Od 2011 roku współpracujemy z wieloma zaufanymi i sprawdzonymi partnerami na terenie całej Szwajcarii, dzięki czemu masz dostęp do wielu ciekawych i zróżnicowanych ofert pracy, które dają możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego. Marzy się Tobie praca w małej alpejskiej wiosce u podnóża gór, czy może wolisz pracować w dużym szwajcarskim mieście. Mała czy duża apteka. Szpitale uniwersyteckie; między innymi Zurych, Bazylea, czy kantonalny w Lucernie, albo może interesują Cię prywatne kliniki Hirschlanden. Ty wybierasz, Ty decydujesz!

WSPARCIE W PROCESIE REKRUTACJI

WSPARCIE W PROCESIE REKRUTACJI

Współpracując z Nami otrzymujesz kompleksową pomoc oraz indywidualne wsparcie. Jesteśmy z Tobą przez cały okres Twojej drogi do Szwajcarii oraz na każdym etapie rekrutacji oraz relokacji. Na wzór szwajcarski tworzymy dla Ciebie profesjonalne portfolio dokumentów. Specjalnie dla Ciebie szukamy ofert pracy, które będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i kompetencji. Udzielamy Tobie cennych porad oraz przygotowujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą szwajcarskim.

Indywidulane podejście

Indywidulane podejście

Zaangażowanie, Twoje zadowolenie, jakość to dla Nas istotne wartości. Dla medhr każdy nowy kandydat, to od nowa pisana historia. Możesz liczyć na Nasze wsparcie nie tylko w trakcie procesu rekrutacji i relokacji. Pomagamy również w kwestii znalezienia mieszkania, w procesie nostryfikacji dyplomu czy uzyskania pozwolenia na pobyt. Lubimy być z Tobą w kontakcie również po rozpoczęciu pracy. Twój feedback z miejsca pracy pozwala Nam budować sprawdzoną bazę pracodawców. Nasze wsparcie w procesie adaptacji do nowej kultury jest bardzo ważne, dlatego towarzyszymy Tobie w tej drodze.